Firma

 Witaj! Nazywam się Daniel Janas, jestem założycielem firmy Hydro+. Specjalizuję się w wymianie urządzeń sanitarnych oraz wodomierzy na terenie Łodzi. Wykonuję również inne roboty i naprawy hydrauliczne. Pełny zakres usług znajdziesz w zakładce oferta. Posiadam w tych dziedzinach wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje.

Zanim zdecydowałem się na otwarcie Hydro+, pracowałem w trzech łódzkich firmach zajmujących się szeroko pojętą hydrauliką. W jednej z nich, wymieniłem kilka tysięcy wodomierzy, zdobywając przy tym pozytywne opinie klientów. Ponadto posiadam uprawnienia gazowe E i D. W pracy kieruję się estetyką. Cechuje mnie dokładność, schludność i precyzja wykonywanych usług, na które daję gwarancję. Oprócz pojedynczych zleceń wykonuję również większe roboty – współpracuję z fachowcami z branży.

Jeżeli chcesz mieć „pod ręką” profesjonalnego hydraulika, skorzystaj z moich usług. Dodatkowo, dla stałych klientów oferuję ciekawe rabaty. Gwarantuję fachowe usługi i rozsądne ceny. Wystarczy zadzwonić i umówić się na najbliższy, korzystny dla Ciebie termin.

Chcesz zrobić remont łazienki, wymienić prysznic lub inne urządzenie, a nie wiesz co i gdzie kupić? Zadzwoń, podpowiem. Do moich usług oferuję darmowe doradztwo oraz dowóz materiałów! Materiały kupuję wyłącznie w sprawdzonych hurtowniach, co za tym idzie unikam tzw. chińszczyzny. Zakładka galeria umożliwi Ci przyjrzenie się mojej pracy. Zachęcam do skorzystania z moich usług – kontakt.