Instalacje Wodno-Kanalizacyjne

Nasza firma to jeden z liderów w branży hydraulicznej, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wymiany instalacji i urządzeń sanitarnych. Montujemy instalacje wodno-kanalizacyjne między innymi w blokach, fabrykach, halach przemysłowych, a także w domkach jednorodzinnych. Specjalizujemy się w obszarze prac dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, jak i przemysłu. Nasza doświadczona ekipa gwarantuje fachowe podejście oraz staranną jakość wykonania robót i projektów.

Jesteśmy gotowi obsłużyć zlecenia na montaż różnych urządzeń, w tym: wymiana zaworów i głowic termostatycznych przy kaloryferach, zaworów podpionowych, zaworów kulowych w mieszkaniach, mieszaczy termostatycznych itp. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zaczerpniętemu z robót na masową skalę takich jak wymiana zaworów, podzielników ciepła czy wodomierzy w mieszkaniach na dużych osiedlach, cechujemy się bardzo dobrą organizacją w tego typu masowych pracach.

Od lat zajmujemy się również wymianami pionów oraz poziomów wodno-kanalizacyjnych w blokach mieszkalnych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pomaga aby takie zlecenia przebiegały szybko i sprawnie. Często na specjalne zlecenie klienta stosujemy innowacyjne metody wprowadzania rur aby ingerencja w mieszkania lokatorów była jak najmniejsza. Pomagamy również w fazie projektowania dobrać odpowiedni rodzaj rur, mocowań i urządzeń sanitarnych. Tak by stosunek ceny do jakości był jak najlepszy. Instalacje wodno-kanalizacyjne dzielą się na kilka podstawowych rodzajów oraz kilkadziesiąt podrodzajów i producentów. Z podstawowym podział można zaznajomić się pod podanym poniżej linkiem: https://blog.wavin.com/pl-pl/jakie-rury-do-wody-wybra%C4%87-do-instalacji-wodnej. Jeżeli chcecie Państwo zaczerpnąć porady można do Nas zadzwonić lub napisać maila.

Reasumując, dzięki naszemu specjalnemu sprzętowi, doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu, jesteśmy partnerem, na którym można polegać w najbardziej wymagających zleceniach. Takich, których niejednokkrotnie nie podjełaby się inna firma. Zapraszamy do kontaktu lub współpracy z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania: Skontaktuj się z Nami!